Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/115983/virtual/www/domains/otevreneinovace.cz/Nette/loader.php on line 19
FAQs | Otevřené Inovace

FAQs

Co jsou to Otevřené inovace?

Inovace je chápána jako zavádění něčeho nového - novinky ve výrobě, technologie, inovace výrobku či služby, a s čím je dále nakládáno tak, aby mohly být naplněny cíle tvůrce inovace i potřeby uživatelů inovace. Pojem otevřené inovace jsou spojením těchto slov, což znamená, že hodnotné myšlenky přichází nejen z vlastních zdrojů, ale také z vnějšího prostředí.


 

Jak začít v Otevřených inovacích?

 

Základem je zvolit si svou roli. Pokud jste firma, která hledá řešení konkrétního problému týkajícího se Vaší inovace a popíšete jej v definovaných parametrech tzv. inovační výzvy, můžete se zaregistrovat jako zadavatel a očekávat návrhy řešení od zaregistrovaných řešitelů na tomto webu. Zaregistrujte se jako zadavatel a vyčkejte na ověření zadaných údajů operátorem webu.

Pokud si myslíte, že dokážete vyřešit zadanou výzvu na webu, zaregistrujte se jako řešitel a rovněž vyčkejte na ověření zadaných údajů operátorem webu.

 

Řešíte podobný problém, jako je v zadané výzvě?

 

Připojte se jako beneficient, zaregistrujte se a vyčkejte na ověření zadaných údajů operátorem webu. Zkontaktujeme se se zadavatelem a dotážeme se na možnost připojení beneficienta k výzvě.

 

Co je to inovační výzva?

 

Inovační potřeba, problém, tematický úkol, projekt vyhlášený zadavatelem ve standardním formátu.

 

Jak zadám inovační výzvu?

 

Přihlaste se na stránky přes Váš zadavatelský profil. V tmavém boxu klikněte na tlačítko „Zadat výzvu“ a zadejte co nejvíc konkrétních informací, aby Vám řešitel nabídl řešení vašeho problému přímo na míru. Po odeslání výzvy do sytému ji zkontroluje operátor platformy, zveřejní na stránkách a aktivně začíná vyhledávat řešitele.

 

Jak odešlu své řešení?

 

Přihlaste se na stránky přes Váš řešitelský profil. Vyberte konkrétní výzvu. Přes tlačítko více se dostanete na detail. Klikněte na kartu moje řešení. Stáhněte si vzorový formulář pro zadávání výzvy, vyplňte a nahrajte do systému. Můžete nahrát libovolný počet souborů v podporovaných formátech.

 

Máte dotaz?

V záhlaví webu klikněte na „Kontakt“, vyplňte požadovaná pole a Váš dotaz odešlete. Odpovíme Vám, co nejdřív to půjde.