Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/115983/virtual/www/domains/otevreneinovace.cz/Nette/loader.php on line 19
Řešitel | Otevřené Inovace

Řešitel

Subjekt nabízející řešení

 

Co získám?

 

• Navázání kontaktu s průmyslovou praxí

• Konkrétní zakázky pro Vaše výzkumné a vývojové kapacity

• Zajímavé firemní projekty v oblasti výzkumu, vývoje a inovací

• Možnost sledovat aktuální firemní trendy a potřeby trhu

• Komercializace výstupu výzkumu a vývoje

 

Přinášíme Vám možnost komercializace Vašich výstupů výzkumu a vývoje.

 

Systém Otevřené inovace byl vyvinut pro firmy hledající externí odborníky, s cílem realizovat jejich inovativní nápady a řešení.

 

Zapojením se do systému Otevřené inovace spojíte své jméno s úspěchem firem zvučných jmen, rozšíříte si síť obchodních kontaktů pro profesní život, získáte aktuální povědomí o firemních trendech a potřebách trhu a také možnost rozvíjet vaše podnikání.

 

Nabídněte své řešení konkrétní firmě na míru a sdílejte váš úspěch!

 

Jak se stát řešitelem?

 

Registrace i zasílání vašich řešení probíhá online prostřednictvím webové platformy. Na webových stránkách www.otevreneinovace.cz vyplníte on-line formulář s Vašim profilem, počkáte na schválení od operátora systému a následně se můžete přihlásit ke zveřejněným výzvám.

 

Řešitelem může být firma i jednotlivec, který reaguje na inovační výzvy zadané ZADAVATELEM a předkládá své inovační řešení.

 

Nenechávejte své nápady jen v myšlenkách,  zrealizujte je!

 

Zaregistrujte se na webových stránkách www.otevreneinovace.cz

 

Schéma Otevřené inovace

 

Garance důvěrnosti

V zájmu ochrany identity zadavatele jsou výzvy zveřejňovány anonymně a veškerá komunikace mezi zadavatelem a řešitelem probíhá prostřednictvím operátora portálu. Přijatá řešení jsou považována za důvěrné a slouží pouze pro potřeby vyhodnocení nejlepšího řešení zadavatelem. Před využíváním služeb portálu Otevřené Inovace, Inovace2  si prosím, přečtěte Obchodní podmínky.