Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/115983/virtual/www/domains/otevreneinovace.cz/Nette/loader.php on line 19
Beneficient | Otevřené Inovace

Beneficient

Kdo je to beneficient?

 

Jedná se o právnickou nebo fyzickou osoba, která se aktivně finančně nebo zdrojově zapojí do vyhlášené výzvy.

 

Jde o firmu, která se zabývá podobným problémem, jako zadavatel a poskytne buď finanční částku zadavateli pro vyhledání řešení problému, nebo své výzkumné pracovníky, kteří budou společně na řešení se Zadavatelem spolupracovat.

 

Jak se stát beneficientem?

 

Nejprve se zaregistrujte na stránkách Otevřené Inovace, Inovace2, vyčkejte na ověření vaší osoby operátorem portálu a následně se přihlaste k zadané výzvě, jako beneficient.

 

Operátor portálu se spojí se Zadavatelem výzvy a záleží jen na něm, zda schválí Vaše připojení k této inovační výzvě.

Pokud zadavatel neshledá žádné ohrožení vlastního know-how z Vaší strany, již nic nebrání Vašemu zapojení se do výzvy a vyhledání toho nejlepšího řešení.

 

Co mi to přinese?

 

Zapojením se do inovační výzvy, jako beneficient získáte velkou finanční úsporu a vyřešení problému, který Vás již delší dobu tíží. Nemusíte celý inovační problém hradit sami a finančně se rozdělíte na jeho vyřešení.

 

Schéma Otevřené inovace

 

Garance důvěrnosti

V zájmu ochrany identity zadavatele jsou výzvy zveřejňovány anonymně a veškerá komunikace mezi zadavatelem a řešitelem probíhá prostřednictvím operátora portálu. Přijatá řešení jsou považována za důvěrné a slouží pouze pro potřeby vyhodnocení nejlepšího řešení zadavatelem. Před využíváním služeb portálu Otevřené Inovace, Inovace2  si prosím, přečtěte Obchodní podmínky.